200₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!
200₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz!

266 sonuçtan 1-24 arası gösteriliyor

Markaları göster

Abercrombie & Fitch – Fierce

890,00 124,90

AJ Arabia – Arabia I

468,00 119,90

AJ Arabia – Arabia II

461,00 119,90

AJ Arabia – Arabia III

464,00 119,90

AJ Arabia – Arabia IV

457,00 119,90

AJ Arabia – Arabia V

479,00 119,90

Alexandre J. – Black Muscs

400,00 159,90

Alexandre J. – Morning Muscs

400,00 159,90

Alexandre.J – Oscent Black

1.055,00 159,90

Alexandre.J – Oscent Rouge

1.020,00 159,90

Alexandre.J – Oscent White

1.040,00 159,90

Azzaro – Chrome

560,00 124,90

Azzaro – Wanted

580,00 124,90

Azzaro – Wanted Collector

560,00 124,90

Baldessarini – Ambre

615,00 124,90

Bond no.9 – Signature

2.900,00 159,90

Burberry – Classic

421,00 119,90

Bvlgari – Aqva

595,00 124,90

Bvlgari – Aqva Atlantique

701,00 124,90

Bvlgari – Aqva Marine

580,00 124,90

Bvlgari – Man

696,00 124,90

Bvlgari – Man Extreme

590,00 124,90

Bvlgari – Man In Black

927,00 129,90

Bvlgari – Man In Black Orient

865,00 124,90
Markaları göster

Tester Parfüm Seçenekleriyle Şimdi Senin Zamanın!

Tester parfüm, parfüm üreticisi olan markaların, müşterilerine yeni hazırladığı kokular hakkında bilgi vermek ve müşterilerinin bu içerikleri deneyerek satın alabilmesi için üretilen deneme kokularına verilen bir isimdir. Orijinal parfüm içeriği ile birebir olarak aynı notalarda üretilen bu parfüm çeşitleri, orijinal ürünlerin fiyatlarına göre daha uygun meblağlara sahip olmasından dolayı sıklıkla da tercih edilmektedir. Kokusu, rengi ve kalıcılığı orijinali ile tamamen aynı olan bu ürünler, sağladığı karlı alışveriş fırsatıyla da pek çok kişinin tercih ettiği bir ürün haline gelmiştir. Hem erkekler hem de kadınlar için gerek hoş koku sağlaması, gerek kişilerin karakterlerini yansıtması gerekse de kişilerin tarzlarını tamamlaması açısından son derece önemli olan bu kokular, geniş ürün skalasına sahip olması sayesinde de her kişinin ihtiyacını tam anlamıyla karşılayabilmektedir.

Parfüm tester kategorisi, orijinal parfüm serileri kadar sıkı takip edilen ve uygun fiyatlara sahip olması nedeniyle de pek çok kişinin karlı bir alışveriş yapmasına olanak sağlaması sayesinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Markaların yeni ürettikleri ürünleri hakkında müşterilerine bir tanıtım yapmak amacıyla piyasaya sunduğu bu ürünler, gerek içeriğindeki notaların oranları, gerek kalıcılık özelliği gerekse de rengi ile tamamen orijinali ile birebir aynı özellikte üretilmektedir. Çiçeksi kokulardan odunsu aromalara, şekerli yönü daha baskın olan çeşitlerinden meyve özleri ile hazırlanan çeşitlerine kadar yüzlerce erkek, kadın ve unisex olmak üzere çeşidi bulunan bu ürünler, kişilerin birbirinden farklı tarzlarına uyum sağlayacak geniş ürün yelpazesini de kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Tester parfüm gittigidiyor gibi halk arasında oldukça bilinen ve online alışveriş imkanı sağlayan web siteleri içerisinde bulunmamakla belli başlı sitelerde satışa sunulmaktadır. Böylelikle de müşterilerin yeni sunulan ürünü tam kalitesinde deneme fırsatı yakalamaktadır. Kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı olduğu gibi unisex seçenekleri de mevcut olan bu özel kokuların, her yaş grubuna ayrı olarak üretilmesi nedeniyle de kişilerin ihtiyaçlarını karşılamakta ve uygun maliyeti nedeniyle de karlı bir alışveriş fırsatını parfüm kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Tester parfüm almak kişilerin kafalarında bazı durumlarda soru işaretleri oluşmasına neden olmaktadır. Ürünlerin orijinallerine göre daha uygun fiyatlı olan bu ürünler, aslında orijinal koku ile birebir aynı oran ve aynı nota içerikleriyle hazırlanmakta olup markaların müşterilerine bir tanıtım amacı doğrultusunda reklam yapmak amacıyla hazırlaması nedeniyle daha uygun fiyata sahip olmaktadır. Kokusu, rengi ve kalıcılığı ile orijinali ile tamamen aynı olan bu ürünler, sağladığı karlı alışveriş fırsatı nedeniyle de günümüzde parfüm kullanıcılarının en sık tercih ettiği ürün çeşitleri arasında yer aldığı gibi gelecekte de yer almaya devam edecektir. Markaların belirli barkod ve bandroller ile ürettiği bu modellerde, parfüm kullanıcılarının güvenilir ve uygun fiyatlı alışveriş gerçekleştirmelerine olanak sağlanmaktadır.

Toptan tester parfüm satışlarının gerçekleştirilmesi oldukça zorlu ve meşakkatli bir işlemdir. Orijinallerine göre daha az sayıda üretilen ve sadece markaların anlaşmalı olduğu belli başlı firmalara gönderilen bu deneme ürünleri, oldukça uygun olan fiyatları nedeni ile de çok sayıdaki kişi tarafından satın alınarak denenmek veya beğenilen üründen daha çok alınarak stok yapılmak istenmektedir. Markaların ürettiği bu deneme parfüm çeşitleri, parfüm mağazalarının satış adetine göre zaman zaman daha çok sayıda üretilerek bu firmalara gönderilmektedir.

Toptan tester ekşi sözlük gibi kayıtlı olan yazarların denedikleri, kullandıkları ve tecrübe ettikleri durumlar ve ürünler ile ilgili yorumlarını diğer kişilerin de yararlanabilmesi için paylaştıkları sitelere de konu olmuş olup oldukça da fazla yoruma sahip olan bir başlıktır. Firmaların müşterilerine tanıtım amacıyla ürettikleri bu ürünler, kişilerin parfümler hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilmesi, kokunun notalarının kişilikleri ile uyumunu test edebilmeleri ve ürünün içeriği ile kendi ten uyumunu yakıştırabilmeleri amacıyla üretilmeye de devam etmektedir. Orijinal ürünlerine göre sadece dış kutularının daha sade şekilde üretilen ve genellikle beyaz veya karton kutu renginde olan ambalajlara sahip bu ürünler kimi zamanda markaların tercihlerine göre kapaksız olarak da üretilebilmektedir.

Tester parfüm al hizmeti günümüzde pek çok web sitesi üzerinde bulunmamakta olup, güvenilen ve bilinen sitelerden bu ürünlerin alınması da kokunun sağlıklı sonuçlar verebilmesi için son derece önemlidir. Sadece parfüm üreten markaların yasal olarak anlaşma sağladığı firmaların bünyelerinde satışa sunabilecekleri bu ürünler, erkekler ve kadınlar başta olmak üzere unisex kokuları seven kişiler içinde eşsiz bir alışveriş imkanı sağlamaktadır. Geniş ürün yelpazesine sahip olduğu gibi parfümlerin orijinal fiyatlarına oranla % 60 ila % 85 arasında daha uygun fiyata sahip olması nedeniyle de bu ürünler pek çok parfüm kullanıcısının gözdesi konumunda yer almaktadır. Daha sade veya zaman zaman kapaksız olarak da üretilebilen bu modellere ilk bakıldığında kişilerin aklına sahte olabileceği düşüncesi gelse de bu sorunun cevabı kesinlikle hayırdır.

Tester ile orijinal parfüm arasındaki fark sık sık gündeme gelen konu başlıklarından bir tanesidir. Orijinal parfüm kullanıcılarının tereddütle yaklaştığı deneme parfüm kokuları, aslında pek çok kişi tarafından da yoğun olarak kullanılmaya devam etmektedir.

 • Bu iki ürün arasında temel olan tek fark, ürünlerin şişelerinin konulduğu dış kutularıdır. Deneme parfüm kokuları, genellikle beyaz ve karton kutu renginde olan ambalajlarda satışa sunulmaktadır.
 • İki ürün arasındaki diğer bir fark ise ilk madde kadar belirgin olmayıp, parfüm üreticilerine bağlı olarak değişen bir durumdur. Parfüm üreticisi olan markalar zaman zaman ürettikleri deneme parfümlerini kapaksız olarak üretebilmektedir. Ancak bu durum çoğu markanın deneme kokularında rastlanılan bir durum değildir.
 • Bu iki madde dışında deneme ve orijinal ürün arasında koku içeriğinden şişe tasarımına, nota oranlarından kokunun kalıcılığına kadar hiçbir farklılık yoktur.

Tester parfüm satanlar deneme kokuları kullanan kişiler tarafından en çok araştırma gerçekleştirilen konu başlığıdır. Deneme parfümlerinin satışlarını yasal olarak sadece parfüm üreticilerinin anlaşma sağladığı belli başlı firmalar gerçekleştirebilmektedir. Pek çok mağaza ve parfüm bayisi bünyelerinde bu kokuların satışını gerçekleştirse de markaların anlaşma sağladığı web siteleri, deneme parfümü satın alan kişiler için ilk adres olmaktadır. Web sitelerinin bayiliklere oranla sağladığı geniş ürün çeşitliliği ve sunduğu farklı ödeme seçenekleri hizmetleri sayesinde parfüm kullanıcılarının güvenli bir şekilde alışveriş gerçekleştirmelerine olanak sağlamaktadır. Bu durumda parfüm kullanıcılarının istedikleri zaman, istedikleri ödeme koşulları ile istedikleri yere parfüm sipariş edebilmelerine olanak sağlaması nedeniyle en sık tercih edilen alışveriş yöntemi olmaktadır.

Tester parfüm satış hizmeti gerçekleştiren pek çok adres ve pek çok internet sitesi mevcuttur. Ancak bu alanlarda satılan ürünlerin tamamı markaların kendi bünyelerinde ürettikleri orijinal tester kokuları olmayabilmektedir. Bu durumlar ile karşılaşmamak içinse yapılacak ilk şey ise çok ucuz satılan ürünlerden kaçınmaktır. Orijinaline kıyasla en fazla % 85 civarında daha uygun fiyata satılabilecek olan bu deneme kokularının, adı bilinen firmalardan alınması son derece önem arz etmektedir. Az bilinen, kokular hakkında soru sorulduğunda herhangi bir açıklama dahi yapamayan ve sosyal medya aracılığı ile satış yapmaya uğraşan firmalardan da uzak durulması gerekmektedir.

Tester parfüm nereden alınır sorusu kafaları karıştıran başlıklar arasında yer almaktadır. Deneme kokuları kullanan ve bu ürünleri satın alan kişilerin alışveriş yaptıkları alanlardan ilki online satış hizmeti sunan web siteleridir. Çünkü sayı olarak orijinal ürünlere göre oldukça az üretilen bu deneme ürünleri, sayıca az olması nedeniyle de mağazalarda toplu veya stoklu şekilde satışlarının yapılabilmesi neredeyse imkansızdır. Bu kokuları satan oldukça çok sayıda da web sitesi mevcut olmakla birlikte bu alanda mevcut olan pek çok firma bünyesinde orijinal olan deneme parfümlerini satışa sunmamaktadır. Bu ürünlerin satın alınmadan önce alışveriş yapılacak olan web sitesinin kalitesi iyice araştırılmalı, gerekirse de site yetkilisi ile iletişime geçilerek ürünlerin kalitesi hakkında fikir danışılmalıdır.

Tester parfüm fiyatları, ürünlerin kendi orijinal fiyatlarına oranla yaklaşık olarak % 60 ile % 85 daha da uygun fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Bu durum deneme parfümlerinin sahte olabileceği düşüncesini akıllara getirse de böyle bir durum söz konusu dahi değildir. Markalar, bünyelerinde yeni hazırladıkları veya piyasaya sunmaya hazırlandıkları ürünleri müşterilerine tanıtmak amacıyla orijinali ile birebir aynı içerikte daha uygun fiyatlı olan bu ürünleri hazırlayarak piyasaya servis etmektedir. Markalar kendi reklamlarını yapmak amacıyla böyle bir satış planlaması gerçekleştirirken müşterilerde bu sayede hem yeni parfüm kokularını deneme fırsatı yakaladığı gibi hem de çok daha ucuz bir fiyata satın aldıkları bu ürünlerin keyfini rahatlıkla çıkarma imkanına sahip olmaktadır.

Tester parfüm satın al seçeneği parfüm sevenler için hem hızlı hem de ekonomik olarak uygun bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece internet siteleri üzerinden satış hizmetinin kullanılması da aslında büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Parmakların ucu kadar çok kısa bir mesafede uzun zamanlar harcanmadan aranan kokunun bulunması parfüm almayı daha da keyifli bir hale getirmektedir.  En hızlı parfüm almanın yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Siteye girildiği zaman sadece beğendiğiniz kokuyu değil, yeni çıkan farklı kokular ile de tanışmanız için güzel bir fırsattır. Özel günlerinizden iş hayatınıza kadar çeşitli kokular tercih edilebilmektedir. Bir değişiklik zamanı geldi diyenler için ise tester parfüm ekonomik olarak uygun olması ile de avantaj sağlamaktadır.

Demonstration tester parfüm ne demek sorusu da hangi parfümü alsam diye araştırma yapanların kişilerin karşılarına sık sık çıkmaktadır. Aslında tester demektir. Parfüm markaları tester ile orijinal parfümlerin birbirlerinden ayrılabilmesi için yalnızca kutuları daha küçük ve sade bir hale getirmemektedir. Üzerine de çeşitli yazılar yazmaktadır. Bu yazılar;

 • Tester, testeur, demonstration tester, demoware olarak karşımıza çıkmaktadır.
 • Kutular üzerinde bu kelimelerin bulunduğu bütün parfümler tester parfümdür.
 • Yazıların değişmesi durumunda akla başka düşünceler gelebilmektedir. Bu düşünceler tamamen yanlıştır. Kelimeler değişse de orijinal içerik ile aynı olduğu değişmeyecektir.
 • Demonstration parfüm, şişesinden kalıcılık süresine kadar %100 aynı olduğu için kokum olmadan asla diyenler için vazgeçilmez olacağı görülmektedir.

Tester parfüm nasıl alınır sorusunun yanıtı en çok merak edilen yanıt olmaktadır. Parfüm satışı yapılan merkezlerde ve parfümerilerde tester satışı yerine kokunun nasıl olduğunun anlaşılması için kullanılmaktadır.  İnternette siteler üzerinden satış yapılmaktadır. Sizler de bu sayfaları ziyaret ederek bulabilirsiniz. Ancak her sitede yapılan satışlara da güvenilmemelidir. Çünkü tester parfümü satışı son zamanların en popüler konularının başında gelmektedir. Aradığınız parfümü orijinal olarak ve tester olarak satın almak istiyorsanız dikkatli olmalısınız. İçeriğinde yer alan notalar kontrol edilerek seçilmelidir ve sonrasında da güvenli bir şekilde alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Erkek tester parfüm ne demek sorusu ise tarzının tamamlayıcısı olan erkeklerin aklına gelen soruların başında yer almaktadır. Erkekler için özel olarak tasarlanan parfümlerinin tester olarak satılan parfümüdür. Son zamanlarda da en çok tercih edilen parfüm olarak da karşımıza çıkmaktadır. Bunun nedenlerinin başında orijinal parfümlerin fiyatlarının çok yüksek olduğu gelmektedir. Karizmatik görünmek ve girdiğiniz her yerde dikkatleri üzerine çekmek isteyenler için tester parfümler iyi ve kalıcı bir çözümdür. Beğendiğiniz kokuları seçtikten sonra üst notası, orta notası ve alt notasında hangi içeriklerin bulunduğu bilinir ise kolay bir şekilde orijinal koku ile aynı olup olmadığını anlayabilirsiniz. Tester ürünlerinin yakın bir zamanda da ve gelecekte de daha çok tercih edileceği görülmektedir.

Orjinal Tester Parfüm Nereden Alınır, Nedir, Nasıl Anlaşılır?

Orijinal tester parfüm son zamanlarda en çok tercih edilen parfümlerdir. Bunun sebebi, orijinal parfümlerin fiyatlarının çok yüksek olmasıdır. Almak isteyen kullanıcılar da bir alternatif olarak tester ürünlere yönelmişlerdir. Ekonomik olması ve beğenilen kokuların orijinal olarak sahip olunması başlıca avantajlarıdır.  Hem kadın hem de erkek için parfümün yeri çok önemlidir. Hoş bir koku veren, bir kişinin tarzını yansıtmaktadır. Vazgeçilmez olan bu ürünler, odun kokuları, baharat kokuları ve çiçek kokularının harmanlanması ile meydana gelmektedir. Doğa gibi mucizevi kokuların yer aldığı zengin bir hazineden ilham alınarak binlerce parfüm üretilmektedir. Bazı kişiler fresh kokuları severken, bazıları ise yoğun kokular sevmektedir. Dilediğiniz zaman sevdiğiniz kokuları kullanmak için tester ürünler iyi bir seçenektir.

Orijinal tester parfüm toptancıları, üretilen orijinal kokuları yakından takip ederek bir araya getirerek kullanıcılara sunmaktadır. Parfümler söz konusu olduğunda kalitesinden içeriğine kadar her şey çok önemlidir. Tercih edilmesini etkilemesinin yanında tende bıraktığı doku da parfüm seçiminde etkili olmaktadır. En doğru kokunun hangisi olduğunu belirlemek kolay olmasa da toptancılar sizlere geniş bir parfüm yelpazesi sunmaktadır. Ten ile kokunun arasındaki uyum pek çok kişinin aklında bir soru işaretidir. Markalar ve ürünleri hakkında araştırmalar yapılarak karar vermek için uzun zamanlar harcanmaktadır. Böylelikle uzun süre araştırma yapmadan aradığınız kokuyu bulabilmenizde kolay bir şekilde olmaktadır. Orijinal kokusu ile aynı özelliklere sahip parfümü bularak kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Orijinal tester parfüm nereden alınır sorusu da ilk akla gelen soruların başında gelmektedir. Pek çok yerde orijinal parfüm satışı olduğu için çoğu zaman dikkat çekmemektedir. Alınabilecek yerler;

 • Alışveriş merkezleri içerisinde yer alan satış merkezlerinin parfüm satış hizmeti bulunmamaktadır. Her zaman aranılan kokuyu bulmak da kolay olmamaktadır.
 • Çeşitli konumlarda yer alan satış yerleri de başka bir seçenek olarak karşımıza çıksa da tester ürün satışı için yetki sahibi değillerdir.
 • Parfümerilerin bazılarında da ürün seçeneklerinde yer alabilmektedir. Ancak bu yerlerin de satış yetkisi bulunmamaktadır.
 • İnternet üzerinden satış yapan yerler, orijinal tester parfüm için en doğru yerdir. Seçenek bakımından çok zengin olması ve bulunmasının diğer seçeneklere oran ile daha kolay olması ile de her yönden avantaj sağlamaktadır.

Orijinal tester parfüm nasıl anlaşılır sorusu da akla gelen sorular arasında yer almaktadır. Pek çok kişi özellikle de orijinal koku kullanan kişiler bu konuya şüphe ile yaklaşmaktadır. Ancak orijinal tester parfümü bazı noktalara dikkat ederek anlayabilirsiniz. Bu noktalar;

 • Satın alınan kokunun orijinal koku ile içeriğinin aynı olması gerekmektedir.
 • Sıktığınız zaman acı ya da buruk bir kokunun algılanmaması gerekmektedir.
 • Sıktığınız zaman hiçbir şekilde leke ve renk bırakmamalıdır.
 • Tester ürününün şişesi ile orijinal parfümün şişesi aynı olmalıdır.
 • Koku hakkında önceden araştırma yaparak kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz. Notalar içerisinde bir tanesi çok belirgin olacaktır.

Orijinal tester parfüm ne demek konusunda farklı farklı tanımlar zihinlerde oluşabilmektedir. Orijinal olan parfümlerin tester olarak sunulan parfüm çeşididir. Daha ayrıntılı inceleyecek olursak;

 • Orijinal kutuya göre tester ürünün kutusu daha sade ve genelde beyaz olarak üretilmektedir.
 • Kutunun üzerinde tester veya testeur yazmaktadır.
 • Gerçek şişenin içerisinde yer alan miktara ile aynı miktarda parfüm bulunur.
 • Tasarlanan orijinal koku ile tamamen aynıdır. Koku uyuşmazlığı gibi bir durum söz konusu değildir.
 • Orijinal tester ürünün kalıcılık etkisi ile orijinal parfümün kalıcılık etkisi aynıdır.
 • Tende bıraktığı doku ve koku tamamen aynıdır. Arada bir fark bulunmamaktadır. Tester ürünün daha kalıcı olduğu bilgisi bilinen yanlış bilgilerin başında gelmektedir.

Tester orijinal parfüm, fiyat olarak çok daha avantajlı olduğu için bütün dikkatleri üzerine çekmektedir. Satın alma gücünde yaşanan sorunlar nedeni ile orijinal şişesinde parfümleri almak gün geçtikçe zorlanmaktadır. Orijinal olmayan kokuların tercih edilmesi halinde istenmeyen durumlar ile de karşılaşılabilmektedir. Kullanılan bitki özlerinden etil alkole kadar her şeyin kaliteli ve güvenilir olması gerekmektedir. Ekonomik olarak daha uygun bir seçenek arayanlar ve tarzını kokusu ile de ifade etmek isteyenlerin aradığı çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Kullanan kişilerin büyük bir çoğunluğu ise memnuniyetlerini dile getirmektedir. Artan parfüm fiyatları da göz önüne alındığı zaman yakın bir gelecekte pek çok kişinin orijinal testerları tercih edeceği öngörülmektedir.

Orijinal parfüm tester sadece orijinal parfümde farklı olarak sunulduğu kutusunda değişiklik olmaktadır. İlk bakışta şişeye bakıldığı zaman akla acaba sahte mi sorusu gelse de bu sorunun cevabı hayırdır. Parfüm üreticilerinin hepsi tester ürünleri bu şekilde üreterek kullanıcılara sunmaktadır. Ekonomik olarak incelendiği zaman ise orijinal şişeye oran ile %60 ile %85 arasında daha uygun fiyatlı olabilmektedir. Ancak bu şu anlama gelmemelidir. Ucuz parfümler ile karşılaştığınız zaman satış fiyatına şüphe ile yaklaşmalısınız. Kokusu, şişesi ve diğer bakılması gereken noktaların yanında mutlaka fiyatına da bakmalısınız. Böylelikle orijinal olup olmadığını anlayabilmeniz için önemli bir ipucu da yakalamış olabilirsiniz. Hayalinizdeki kokuyu bulmak gelişen teknoloji ve e-ticaret ile kolaylaşırken bazı riskleri de barındırmaktadır. Titiz bir şekilde yapılan incelemeler sizi orijinal tester parfümünüze getiren adımları attıracaktır.

Orijinal tester parfüm nedir sorusunun cevabını detaylı olarak verdik. Dikkat edilmesi gereken noktalarından orijinal parfümden olan farklılıklardan bahsettik. Bu noktaların dışında;

 • İnternet üzerinden ve sosyal medya platformları üzerinden satış yapılabilmektedir.
 • Tester almaya karar verdiyseniz siteyi dikkatli bir şekilde incelemelisiniz.
 • Özelikle de sosyal medya platformlarında satıcıya yukarıda bahsedilen soruları sormalısınız.
 • Almak için en güvenilir tercih ise internet siteleridir. Ürün hakkında detaylı açıklamalara daha kolay ulaşabilirsiniz. Çoğu satış merkezinde ürün seçeneklerinde testerların bulunmaması ve bulunsa bile seçeneklerin az olması beğendiğiniz kokuyu bulamamanıza neden olmaktadır.

Tester orijinal parfüm ile hayatınızda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Kokunun gücü ile tanışırken üst notasından alt notasına kadar içeriğinde yer alan bütün kokuları hissedebilirsiniz. Elinize ilk alıp sıktığınız zaman üzerinizde bıraktığı etki ile doğru bir karar verdiğinizi anlayabilirsiniz. İşe, okula giderken ya da özel günlerinizde size her an eşlik edecek kokuyu keşfetmek bir yolculuk olsa da tester ürünler şüphesiz en büyük yardımcıdır. Bir ortama girildiğinde ya da kendinizi, tarzınızı ifade etmeniz gerektiğinde çok sayıda ayrıntı bulunmaktadır. Kokuda bu ayrıntılar içerisinde önemli olanlar arasında yer almaktadır. Bir koku sadece hoş kokmanızı sağlamaz. Aynı zamanda da kelimeler kullanmadan anlatmanın da bir dilidir.

Orijinal tester parfüm satın al seçeneği ile uzun zamandır aradığınız kokunun sahibi olabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte alışveriş alışkanlıkları da değişti. Yalnızca değişen orijinal parfümlerinin yerini orijinal tester parfümlere bırakması değildir. Parfümeri ya da satış merkezlerinde geçirilen uzun vakitler e-alışveriş ile cep telefonları ve bilgisayarlar üzerinden yapılmaktadır. Beğenilen kokular seçilerek ilgili bilgiler girilerek sipariş talebi oluşturulmaktadır. Ödeme seçenekleri arasında da hızlı ödeme ya da kapıda ödeme gibi seçenekler bulunmaktadır. Herhangi bir durum ile karşılaşılması halinde de müşteri temsilcilerine ya da sitede satıştan sorumlu olan kişilere ulaşılabilmektedir. Aklında internet üzerinden bir şey almak hakkında şüphesi olan kişiler de rahatlık ile tercih edebilirler.

Orijinal tester parfüm satan yerler denince akla ilk gelen internet siteleri olmaktadır. Günümüzde çok farklı tarzda kişiler birbirinden farklı ve özel kokular kullanmaktadır. Dolayısıyla da orijinal tester parfümler dendiğinde ürün yelpazesi çok geniş olmaktadır. Alışveriş yapmak ya da ihtiyaç duyulan bir şey satın almak söz konusu olduğunda pek çok şey değişiklik göstermiştir. Çevrenizde çok fazla orijinal tester parfümlerin satışını yapan yerleri görmemeniz ve bulamamanız doğal bir durumdur. Parmakların ucu kadar çok kısa bir mesafede aranılan her şeyin bulunması teknolojinin sağladığı faydalardan sadece bir tanesidir. Her parfümün içeriğinin internette yer alması da sizi yansıtan kokuyu bulabilmeniz için önemli ipuçlarını bularak kararınızı verebilirsiniz.

Orijinal tester parfüm satan siteler şu anda ve gelecekte de çok sayıda kullanıcının ziyaret edeceği sayfaların başında gelecektir. Hizmetin kalitesinden satın almanın pratik oluşuna kadar her yönü ile alışveriş dostu olması çok sayıda kişinin tercih etmesinde etkili olmaktadır. Söz konusu parfüm sevenler ve orijinal tester satan siteler her zaman ilk tercihtir ve gelecekte de tek seçenek olacağı düşünülmektedir. İnternet satış noktalarından memnun olan kişilerin büyük bir çoğunluğunun da site üzerinden almaya devam ettiği görülmektedir. Stok kontrolünden parfümlerin ne zaman geleceğine kadar bilgilerin görülmesi de sunulan avantajlar arasında yer almaktadır. Yeni parfümlerin eklendiğini sayfayı ziyaret ettiğiniz zaman rahatlık ile görülmesi farklı kokular ile tanışmak içinde bir imkan sunmaktadır.

Orijinal tester parfüm satış hizmeti sunmakta deneyim isteyen bir hizmettir. Çeşitli marka parfümlerin tester çeşitlerini orijinal olarak bulmaktan, sitede ürünler arasındaki yerini almasını sağlamak ve kullanıcılara ulaşması büyük emek isteyen bir iştir. Yukarıda bahsettiğimiz detaylara dikkat edilmesi halinde kokunun orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Alışverişin hem keyifli hem de hızlı olduğu içinde bugüne kadar harcadığınız zamanlar için üzülebilirsiniz. Sizin ve sevdikleriniz için aradığınız kokuları bulmanın en özel yolu ile tanışmak için yapmanız gereken sadece sayfaya girmek ve incelemektir.

Tester Parfüm Nedir, Alınır Mı Sorusunun Cevabını Verdik

Tester parfüm nedir sorusu son zamanlarda en çok merak edilen sorulardan biridir. Özellikle de parfüm fiyatlarının yüksek olması ve parfüm alırken sürekli artan fiyatlar yeni bir çözüm arayışı içine girmelerine neden olmuştur. Çözüm ise tester ürün tercih etmekten geçmektedir. Tester parfüm;

 • Orijinal parfümün kokusu ile tester ürününün kokusu aynıdır. Notaların içerikleri değişmemektedir.
 • Testerların kutusunun üzerinde tester/testeur yazmaktadır.
 • Tester ürünlerin, orijinal şişesinden sadece kutusu farklıdır.
 • Sıkıldığı yerde hiçbir şekilde renk ya da leke bırakmamaktadır.
 • Tester ile orijinal parfümün kalıcılık süresi aynıdır. Ayrıca tende bıraktıkları ve oluşturdukları hislerde değişmemektedir.
 • Bazı markaların tester ürünleri kapaklı iken bazı markaların ise kapaksız olmaktadır.

Tester parfüm alınır mı sorusu da akıllara gelen sorular arasında yer almaktadır. Uzun yıllar boyunca orijinal koku tercih edip sonrasında yüksek fiyatlar nedeni ile yavaş yavaş kullanmayı bırakan kişilerin akıllarında bir soru işareti olmaktadır. Tester olarak rahatlık ile kullanabilirsiniz. Hem sizi en iyi şekilde yansıtan hem de daha uygun fiyatlara kokunuzun sahibi olabilirsiniz. İnternette orijinal tester parfümü satışı hizmeti verilmektedir. Tester parfüm ile parfüme olan bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Kokuda bir tarzın önemli bir anahtarıdır. Şık ve hoş görünmek için görünmeyen parça olan parfümünüzü tester olarak alarak gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Aklınızda sorular var ise de denemek için bir şans vermelisiniz.

Tester Parfüm Ne Demek Tüm Detaylarıyla Öğrenin

Tester parfüm ne demek parfüm severlerin son zamanlarda en çok araştırdıkları konuların başında gelmektedir. Orijinal parfüm fiyatlarının çok yüksek olması pek çok kişinin beğendikleri kokuya sahip olamamasının önünde büyük bir sorundur. Çözüm olarak da tester parfüm bulunarak hayatımıza girmiştir. Tester parfüm;

 • Orijinal parfüm ile içerik, koku olarak %100 aynıdır.
 • En büyük farklılık tester ile orijinal parfüm arasında kutusu olmaktadır. Tester parfümlerin kutusu daha sadedir ve üzerinde tester yazmaktadır.
 • Markaların satış merkezleri ve parfümerilerde satış yasaktır.
 • Fiyat olarak kıyaslandığında tester ürün, orijinal parfümden daha uygundur.
 • Tarzından vazgeçmek istemeyenler için ideal bir seçenektir.

Tester Parfüm 1 Alana 1 Bedava Kampanyaları Gerçek Olabilir Mi?

Tester parfüm 1 alana 1 bedava kampanyası parfüm severlerinin dikkatini çekmektedir. Son yıllarda parfüm fiyatlarının yüksek olması, kokum olmadan asla diyen kişileri dahi farklı alternatifler aramasına yöneltmiştir. Hem uygun fiyatlı hem de orijinal koku arayanlar için çözüm ise tester parfüm tercih etmekten geçmektedir. Farklı bir kutunun içerisinde olması pek çok kişinin aklına orijinal koku ile aynı mı sorusunu akla getirmektedir. Üst notasından alt notasına kadar ve kalıcılığına kadar her şeyi ile tamamen aynıdır. Bir tane tester parfüm alınması halinde iki tane tester alınması ise de kullanıcılar için mükemmel bir fırsattır. Bu tür fırsatları yakından takip etmek tarzını tamamlayan kokunuzun her an sizin ile olmasını sağlayacaktır.

En İyi Tester Parfüm Satışı – Tüm Parfümlerde 2 Al  1 Öde Kampanyası

En çok tercih edilen parfüm markalarında 2 Al 1 Öde kampanyası sitemizde mevcut değildir. Fakat %65 sezon sonu indirimini kaçırmamak için son günler!  200 TL üzeri siparişlerinizde aynı gün ücretsiz kargo seçeneği ve teslimat anında kapıda ödeme kolaylığıyla Parfumeni.com’da.  Ürünü teslim alırken güvenli ödeme ve kapıda ödeme yöntemleriyle siz de güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Tüm parfümlerde iade garantisi sitemizde bulunmamaktadır. Çünkü kullanılmış ürünü bir başka müşterimize verilmesi mümkün değildir. Her zaman size en iyi hizmeti vermek için buradayız.

En Uygun Perakende Toptan Tester Parfüm – Aradığın Tester Parfümler Burada

200 TL üzeri kargo bedava kampantamızla siz de hiçbir taşıma ücreti ödemeden kargonuza sahip olabilirsiniz. Aradığınız parfümleri sizlere en hızlı, en çok çeşitli ve en uygun fiyatlar ile ulaştırabilmek için aynı gün kargoda hizmetimiz ile sektörde müşteri memnuniyetini daha ileriye taşımaya devam ediyoruz. İnternet sitemiz olan Parfumeni.com sayesinde online alışveriş pazaryeri olan sitemiz güvencesi ile en iyi tester parfümler en uygun fiyatlarla kapınızda sizi bekliyor. Siz de kampanyalarımızdan faydalanmak için dilediğiniz zaman sitemiz üzerinden ürünlerinizi sipariş edebilirsiniz.

En Ucuz Tester Parfümlerde %70 İndirim – Teslimat Anında Ödeme Garantisiyle Sizi Bekliyor!

En iyi tester parfümler büyük ve görülmemiş indirimlerle Parfumeni.com’da sizi bekliyor. Orjinal, kokusu gerçeği ile aynı olan, sadece deneme amaçlı üretildiği için daha ucuz olan kalite garantili yüzlerce ürünü, kapıda kargo hizmetimizle, ürün sadece elinize ulaştıktan sonra teslimat anında ödeme garantisiyle ve hızlı teslimat seçeneğiyle siz de sahip olabilirsiniz. Kaç yıllık tecrübesi olan sitelerden memnun olmadıysanız doğru adrestesiniz!

En İyi Toptan Tester Parfüm Kampanyası – Kredi Kartı veya Kapıda Ödeme Garantisiyle

En çok tercih edilen toptan tester parfümlerde en ucuz, en uygun ve en iyi fiyat garantisi olan ürünlerimizi internet sitemiz üzerinden hızlıca satın alarak deneyebilirsiniz. Ödeme konusunda kredi kartı imkanımız bulunmamaktadır. Sizi korumaya almak için ürün sadece elinize ulaştıktan sonra ödeme yaparsınız. Ürünlerimiz, siparişinizi verdiğiniz anda size hiç vakit kaybettirmeden ulaştırabilmek adına, hızlı sipariş ve kargo hizmeti ile hazırlanmaya başlamaktadır ve hemen kargo firmasına teslim edilmektedir. Yaşadığınız ile göre en hızlı şekilde elinize ulaştırmaktayız.

Yüzlerce Çeşit Parfüm Parfüm Çeşitleri Burada – En Kaliteli Parfümler Burada Sizi Bekliyor

Türkiye’nin ve yaşadğınız ilin online tester parfüm satış sitesi olan Parfumeni.com’da 200 TL üzeri tüm alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneğiyle favori kokunuzu sizlere en uygun fiyat seçeneği ile en kaliteli ürünü ulaştırmaya çalışıyoruz. Siz de en uygun fiyat seçeneği ile aradığınız tester parfümü hemen satın alın. Başka sitelerle kıyasladığınızda görebileceğiniz gibi, sektörde olduğumuz ilk günden beri yabancı yüzlerce çeşit markanın kokusunu uygun fiyat garantisi ile sizlere hızlı teslimat garantimizle ulaştırmaya çalışıyoruz. Orjinal testerları, nasıl anlaşılacağını, ne anlama geldiğini yazımızın yukarısında siz değerli ziyaretçilerimize açıkladık.

En Ucuz Orjinal Tester Parfümler – Cep Parfümü Hediye Kampanyamız Başladı

Arayıp da bulamadığınız en iyi tester parfümlerde %70 sevgililer günü indirimleri başladı ve artık siz de sevgilinize, eşinize, aşkınızı tarzını yansıtacak, her kokladığınız anda onu ayrıcalıklı kılacak kokuyu hediye edebilirsiniz. Bu özel günde diğer sitelerde olan  her siparişinize 50 ml cep parfümü hediye kampanyası ne yazık ki bizde bulunmamaktadır. Tester parfümlerin cep parfümleri üretilmemektedir ve mevcut değildir. Geriye kalan bütün seçenekler için internet sitemizden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ürünleriniz en kısa sürede kargoya teslim edilecek ve sevgilinizin yüzündeki mutluluk ile en kısa sürede buluşacaksınız.

Parfümlerde İkinci Üründe Net %20 İndirim Fırsatı  – Tester Parfümler Kokunuzun Bir Parçası

En çok tercih edilen ve herkes tarafından bilinen dünyaca ünlü kadın ve erkek parfüm markalarının ürün seçeneklerini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Diğer sitelerin yaptığı gibi ikinci üründe %20  indirim kampanyası bizde mevcut değildir. Tester parfümler sitemizde halihazırda çok ucuz fiyatlara satılmaktadır. Tedariği çok zor olan bu ürünlerin, bu tarz ekstra kampanyalar ile satılması ne yazık ki mümkün değildir. Halihazırda tüm tester parfümlerimizde uygulanmakta olan büyük indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Gün geçtikçe ürünlerin tedariğinin zorlaşmasından dolayı fiyatlar artabileceğinden, bugünden aradığınız kokuya sahip olun!

En Çok Satan Türkiyenin Tester Parfümcüsü – En Uygun Fiyat Garantisi İle Satın Alın!

Ürünlerimizi satarken en önem verdiğimiz nokta kapıda kontrollü teslimat seçeneği ile sizlerin satın aldığı, istediği ürünü doğru olarak ulaştırmaktır. Koşulsuz iade garantisi ne yazık ki mümkün değildir. Kullanılmış bir ürünü başka bir müşterimize veremeyeceğimizden bu şekilde bir söz veremiyoruz. Kapıda ödeme imkanı sadece burada sizleri bekliyor ve sizlerin ürünü görmeden ödemenizi önlemek açısından kredi kartı ile havale ile ödeme yöntemi kabul etmiyoruz. Kapıda ödeme ile güvenli alışverişin yıllardır değişmeyen tek adresi Parfumeni.com. Müşterilerimiz ürünlerine en hızlı yoldan ulaşmak istiyor ve bunun farkındayız. Bütün siparişlerde olduğu gibi orjinal garantili ürün olarak sipariş verdiğiniz ürünler aynı gün kargo ayrıcalığıyla, kapıda ödeme yöntemiyle sizi bekliyor.

Alışveriş sepeti

kapat
kapat
Lütfen aradığınız ürün bilgisini giriniz.
Scroll To Top